Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

MATERIÁLY NA MOZAIKU / Obkladačky

Obkladačky neboli kachličky mají široké použití ve větších (nástěnných) mozaikách, květináčích, zahradním nábytku, šlapácích.  Budete k nim potřebovat nějaké nářadí, abyste je mohli nalámat na menší kousky. Nejjednodušší je rozbít je kladivem, ale existují i snadnější a účinnější způsoby, které jsou popsány v sekci Nářadí.

NÁZOR EXPERTA

Náš sortiment obkladaček pro mozaiku se neřídí podle běžných zvyklostí. Barvy neřadíme přesně, ani neuvádíme výrobce. Jde nám o to, abychom nabídli přiměřeně širokou škálu barev pro radostné tvoření. Nějaký systém zde ale přece jen máme. Snažíme se barvy rozdělit do skupin: červená, oranžová, žlutá, zelená, zelenomodrá, modrá, fialová, béžová, černá a bílá. Můžete si takto vyhledat všechno, co (podle nás) patří do téže barvy, a pak si vybrat odstín, který se vám líbí. Odstíny si pak nazýváme svévolně - můžete s námi souhlasit, jestli je daná barva meruňková nebo spíše broskvová, nebo nemusíte. No, a taky - může se stát, že nebudeme mít k dispozici přesně stejný odstín na doobjednání - to je ale běžná praxe, protože jednotlivé šarže odstínů se mohou lišit už u výrobce. Neklesejte však na mysli, na svou mozaiku pravděpodobně nebudete potřebovat více než jeden kus obkladačky (větší) nebo dva menší.

A ještě jedna věc: všichni víme, že zobrazení barev závisí na nastavení vašeho monitoru. Tak se prostě nechejte trochu překvapit! Mozaikování je činnost relaxační, takže u nás platí „dont worry, be happy“.

INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKY

O nás
Jak nakupovat
Obchodní podmínky

 

KONTAKT
mefmef.cz
Vlastimila Palíková
10 - 15
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz